Złote kolczyki dla dziewczynki - jak wybrać?
Posted by      03/02/2020 00:00:00     Poradnik    0 Comments
Złote kolczyki dla dziewczynki - jak wybrać?

Młode damy chcą wyglądać tak samo pięknie, jak ich mamy, ciocie i babcie, dlatego coraz więcej rodziców decyduje się na przekłucie uszu kilkuletnim, a nawet kilkumiesięcznym córeczkom. Tego typu dziecięca ozdoba nie może być przypadkowa i musi spełniać określone kryteria. Oto kilka porad, które ułatwią Ci zakup złotych kolczyków trafiających w gusta każdej, nawet najbardziej wymagającej małej księżniczki.

Kolczyki w prezencie dla dziecka - postaw na jakość i złoto!

Urodziny, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie a nawet Dzień Kobiet – jest mnóstwo okazji, które możemy uczcić pięknym prezentem dla dziewczynki. Idealnym wyborem podarunku dla młodej damy będą złote kolczyki Lumari Gold. Warto zdecydować się na kolczyki wykonane z najszlachetniejszego metalu - złota. W naszej ofercie znajdziecie biżuterię wykonaną we Włoszech ze złota najwyższej próby - 585 lub nieco niższej - 333. W parze z jakością idzie urocze dziewczęce wzornictwo. 

Bezpieczne i antyalergiczne kolczyki dla dziecka

Wybór materiału, z jakiego wykonane są pierwsze kolczyki jest niezwykle istotny, bo mają kontakt z raną powstałą po zabiegu narażoną na atak zarazków. Złote kolczyki wykonane z najwyższej jakości kruszcu rzadziej uczulają i nie spowodują u dziecka podrażnień czy infekcji. Są najlepszą opcją na początku przygody z ozdobami uszu młodej damy, zwłaszcza tuż po ich przekłuciu. Złote kolczyki nie tylko zapobiegają powstawaniu zakażeń, ale dodatkowo przyspieszają gojenie. Tzw. kolczyki lecznicze, które oferują gabinety przekłuwające uszy, wykonane są ze stali chirurgicznej. Nie jest ona dobrym wyborem dla malucha, bowiem zawiera nawet 25% niklu, a na który uczulonych jest aż 15% populacji! W późniejszych etapach złote kolczyki również będą najlepszą ozdobą dziewczynki, gdyż minimalizują ryzyko wystąpienia alergii.

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort dziecka

W ofercie Lumari Gold posiadamy wiele modeli przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych miłośniczek biżuterii. Są one bezpieczne, nie obciążają uszu i zapewniają dziewczynkom komfort noszenia. Możecie zdecydować się na złote kolczyki w kształcie biedronkimotylka czy misia. Niewielkie, lekkie ozdoby mają bezpieczne zapięcia, dzięki którym nawet podczas zabawy dziecko ich nie zgubi. Nie wybieraj dla aktywnego i ruchliwego malucha wiszących kolczyków, bo łatwo mogą zaczepić się o jego ubranie się i spowodować niepotrzebny ból czy nawet zranienie. Postaw na klasyczne, nieduże i proste kolczyki, które nie powodują dyskomfortu nawet podczas snu i mogą być noszone bez zdejmowania na noc. Kolczyki dla dzieci muszą mieć także odpowiednie zapięcia zabezpieczające przed zgubieniem nawet podczas snu czy kąpieli. Idealnie sprawdzają się pod tym względem kolczyki sztyfty, tzw. wkrętki oraz modele z zapięciem angielskim czy biglem. 

Jaki wzór kolczyków dla dziecka jest najlepszy?

Unikaj przesadnie zdobionych, dużych czy wiszących kolczyków nie tylko ze względu na bezpieczeństwo, ale też względy estetyczne. Piękno i subtelność małej twarzyczki dziewczynki najlepiej podkreślą niewielkie złote kolczyki. Mogą mieć klasyczne lub bardziej fantazyjne formy, np. pokryte kolorową emalią. Małe damy uwielbiają takie wzory, jak kwiatki, zwierzątka czy postaci z bajek. Poszukując kolczyków na prezent dla dziecka z okazji chrzcin czy komunii, wybierz raczej klasyczny i ponadczasowy model np. kółeczka, gwiazdki czy kolczyki serduszkaTaka uniwersalna ozdoba rośnie i dojrzewa razem z jej właścicielką, dlatego będzie stanowić piękną pamiątkę na całe lata. Niektóre modele kolczyków Lumari Gold posiadają także solidnie osadzone cyrkonie w różnych kolorach, w tym ukochanym dziewczęcym różu.

Sprawdź pełną ofertę wyselekcjonowanej oferty kolczyków dla dzieci.

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code