Wisiorki

Wisiorki

Podkategorie

Aktywne filtry

Biżuteria zdobi, cieszy, ale bywa także nośnikiem ważnego przesłania, które zawsze niosą ze sobą złote wisiorki Lumari Gold. Jednym subtelnym złotym dodatkiem możesz wyrazić więcej niż tysiąc słów! Wśród motywów królujących we współczesnych trendach jubilerskich jest znak nieskończoności. Ma on postać przewróconej ósemki, która symbolizuje wieczność. Gdy podarujesz go bliskiej osobie, odzwierciedlisz swoje pragnienie utrzymania trwałości przyjaźni czy miłości, a także podkreślisz, by Ukochana nigdy się nie zmieniała. Złoty krzyżyk może stanowić symbol wiary albo być znakiem kierowania się w życiu dobrem. Osoby, które doceniają wolność i niezależność, często decydują się na wisiorki z motywami, geometrycznymi, ażurowymi, origami lub skrzydłami anioła. Drzewo życia z kolei przypomina o ważnej roli natury i sensie życia. Wreszcie ponadczasowy wisiorek serce – symbol miłości i oddania – sprawdzi się idealnie na każdą okazję.

Gwiazdy symbolizują szczęście i powodzenie w życiu. Nic więc dziwnego, że ten motyw jest często wykorzystywany w jubilerstwie. To wzór, który podoba się kobietom na różnych etapach życia. Dziewczynki dostrzegają w złotej gwiazdce odrobinę magii, dorosłe Panie znajdują w niej potwierdzenie tego, że zmierzają we właściwym kierunku, natomiast dojrzałe kobiety doceniają jej piękno, które przypomina im o wyjątkowych chwilach. Możesz zdecydować się na model posiadający jedną delikatną zawieszkę lub ten, który tworzy mały gwiazdozbiór. Przez połączenie gwiazdek z serduszkami otrzymaliśmy złotą zawieszkę, która stanowi doskonały prezent. Ofiarowując go ukochanej kobiecie zaakcentujesz, że jest Ona najjaśniejszym punktem Twego życia i darzysz ją wielką miłością.

Dobrze jest także pamiętać o sobie, dlatego od czasu do czasu sama obdaruj się wyjątkowym prezentem od Lumari Gold. Sprawdź także: złote łańcuszkinaszyjniki celebrytki.